Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone

UYGUN ALARM SİSTEMİ

güvenlik çözümleri 

Artık günümüzde sıkça kullanılan alarm sistemlerini evinizi, işyerinizi ve ofislerinizi güvenlik altına almak için kullanmaktayız.

Bugbil Güvenlik Sistemleri uygun alarm sistemi ile bitmeyen aylık ödemeler ile sahip olunan sistemlere artık bir son vererek ekonomik bir fiyata alarm sistemi sahibi olmanız için kolaylık sağlıyoruz.

Uygun güvenlik sistemi kampanyamızdan faydalanarak bütçeniz zorlamadan kaliteli sistemlere sahip olabilirsiniz.

Uygun alarm sistemleri kablolu ve kablosuz olarak iki ayrı seçenekte sizlere sunulmaktadır.

Uygun alarm sistemini isteğe bağlı olarak Güvenli Hayat ( alarm gözlem merkezi )ne bağlayarak daha güvenli bir koruma sağlayabilirsiniz.

Uygun alarm sistemi için bizimle iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak ihtiyaç duyduğunuz en doğru sisteme sahip olabilirsiniz.

Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

Profesyonel seri olarak kullanmakta olduğumuz Bosch sistemlerimiz oldukça kaliteli olup ilk kurulumda 1 yıllık Gözlem Merkezi aboneliği ücretsiz olarak verilmektedir. İlerleyen dönemlerde ihtiyacınız doğrultusunda diğer muadil sistemlere kıyasla çok daha uygun fiyatlara yenileyebilir ve polis, ambulans ve itfaiye hizmetlerinden öncelikli olarak faydalanabilirsiniz.


15.08.2015 Güvenlik Sistemleri DEVAMI