Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone
Anasayfa > Çözümlerimiz

Çözümlerimiz

ÇözümlerimizBugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri,

Bilişim sektöründe firmaların bilgi işlem ihtiyaçlarını karşılamak için teknik servis hizmetleri, network-altyapı çözümleri ve data sonlandırma hizmetleri sunmaktadır.

İhtiyaç duyduğunuz teknoloji ürünleri ve yazılımlar tedarik edilerek  kurulum hizmetlerini sağlamaktadır.

Güvenlik sektöründe ekonomik fiyat politikamız  ve kaliteli hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin memnuniyetine önem göstererek profesyonel çözümler sunuyoruz.

Kamera sistemi ve alarm sistemi satış ve kurulumlarını gerçekleştirmekteyiz. 

Yedekleme Çözümleri

Yedekleme Çözümleri

Yedekleme çözümleri ile veri kaybını minimuma indirilerek firmaların mevcut datalarınızın daha sağlıklı yedeklenmesi sağlanmaktadır.02.09.2015 DEVAMI

Kurumsal Çözümler

Kurumsal Çözümler

Uzman kadromuz ile sizlere profesyonel çözümler üretiyoruz.

IT sektöründe göstermiş olduğu başarılı çıkışını Güvenlik Sistemlerinde de göstererek müşterilerine Kamera, Alarm, Turnike ve Interkom sistemleri ile çözümler sunmaktadır.


01.09.2015 DEVAMI

Güvenlik Çözümleri

Güvenlik Çözümleri

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, IT sektöründe göstermiş olduğu başarılı çıkışını Güvenlik Sistemlerinde de göstererek müşterilerine Kamera, Alarm ve Interkom sistemleri ile çözümler sunmaktadır.


11.05.2015 DEVAMI

Yazılım Çözümleri

Yazılım Çözümleri

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, Geliştirmiş olduğu yazılımlar ile küçük ve büyük ölçekli tüm firmalar için çözümler sunmaktadır.


11.05.2015 DEVAMI

Network Çözümleri

Network Çözümleri

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, Firmalar için artık olmazsa olmaz hale gelen güçlü bir Network yapısı için alternatif network çözümleri sunmaktadır.

Firmaların iletişim ağı altyapılarının planlanması, kuruluşu, işletimi ve yönetimi konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile farklı marka donanım ve yazılım çözümleri ile müşterilerine anahtar teslim çözümler sunmaktadır.


11.05.2015 DEVAMI