Bugbil ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmak için var.
(0216) 576 40 45 phone
Anasayfa > Altunizade

Altunizade Güvenlik Kamera Sistemleri

Altunizade Güvenlik Kamera Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, Altunizade de müşterilerine profesyonel çözümler üreterek kamera ve alarm sistemlerinin kurulum ve teknik servis hizmetini sağlamaktadır.

Analog, Analog HD ve IP kamera sistemlerinin satış ve kurulumları gerçekleştirilmektedir.
Kamera sistemlerimiz HD görüntü kalitesine sahiptir ve TSE markalı ürünlerdir.
Evinizi ve işyerlerinizi güvenlik sistemleri ile kontrol altına alarak güvenliğinizi sağlayabilir ve mobil uygulamalar ile cep telefonunuzdan, tabletinizden veya internet bağlantısı olan diğer elektronik cihazlardan izleyebilirsiniz.
HD görüntü kalitesine sahip kameralar ile araç plakalarını dahi okuyabilir otopark giriş çıkışlarınızı denetleyebilirsiniz.
Projeler için istenilen özellikte kamera sistemlerinin tedarik ve kurulumları gerçekleştirilmektedir.
Bosch marka sistemlerimiz ekonomik ve uzun ömürlü olup gözlem merkezi ile senkronize çalışabilmektedir. Bosch marka sistemlerimizi tercih ederek aylık bitmeyen taksitlerden kurtulabilirsiniz.
Bosch alarm sistemleri kurulumlarında 1 yıllık alarm gözlem merkezi aboneliği ücretsiz olarak verilmektedir ve ilerleyen yıllarda isteğe bağlı olarak çok uygun fiyatlara yenilenebilmektedir.
Gözlem merkezi aboneliğinizi yenileyerek polis, itfaiye ve ambulans hizmetlerinden öncelikli olarak faydalanabilirsiniz.

Altunizade Güvenlik sistemleri hakkında iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Ekonomik fiyatlara alarm sismtemlerine sahip olabilir ve 1 yıl ücretsiz alarm gözlem merkezi aboneliğinden faydalanabilirsiniz.

30.11.2015 Altunizade 4215 | Etiket : , , , , , ,


facebook twitter youtube google+ feedburner
Benzer SayfalarBosch Alarm Sistemi
Sancaktepe
Sultanbeyli
Yenisahra
Acıbadem